Vítáme Vás na našem e-shopu

Vítáme Vás na našem e-shopu

Příjemný nákup Vám přeje pracovní tým společnosti Chlorella centrum s.r.o.


CHLORELLA PURA

CHLORELLA PURA

Sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa je rostlina mikroskopické velikosti, vyjímečná svým jedinečným obsahem bílkovin, chlorofylú, betakarotenu, vitamínů a minerálních látek. CHLORELLA PURA představuje nejčistší formu sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. CHLORELLA PURA jsou 100%přírodní tablety pro očistu organismu, posílení imunity a zlepšení celkové kondice.


číst dále
CHLORELLA PURA COSMETICS

CHLORELLA PURA COSMETICS

Přírodní, nejen léčebná kosmetika, jejíž účinnou složkou je extrakt ze sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Kosmetika je určena pro pravidelnou celoroční péči a ochranu pokožky. V této řadě naleznete kompletní péči pro pokožku celého těla, obličeje i vlasů.


číst dále
Nabídka spolupráce

Nabídka spolupráce

Chcete naše produkty dále prodávat a distribuovat? Máte zájem naše výrobky odebírat dlouhodobě pro sebe a Vaši rodinu? Pak právě pro Vás je tu možnost spolupráce s naší firmou na tčech různých úrovních, z nichž si vyberete tu, která Vám bude vyhovovat nejvíce. 


číst dále
0123

BIO colostrum kapsle IgG 40, 90 kapslí

BIO colostrum kapsle IgG 40, 60 kapslíBIO colostrum tekuté čisté, 125ml
Kapsle colostra IgG 40 400 mg jsou svým obsahem imunoglobulinů a množstvím colostra nejsilnější v ČR
Expedice zboží: do 7 dní
Kód zboží: 300000000000042
 
Cena:  418.03 Kč
(včetně DPH 15 %)

Dávkování: 1-3 kapsle denně, nezapíjet horkým nápojem. Kapsle colostrum nejsou určeny pro děti do tří let. Obsah balení: 90 kapslí Kapsle obsahují colostrum z výhradně evropských kontrolovaných farem. Colostrum neboli mlezivo, je sekret mléčné žlázy produkovaný matkou v prvních dnech po narození mláděte. Obsahuje řadu faktorů zásadně ovlivňujících nejen odolnost, ale i další růst a vývoj potomků. Colostrum obsahuje důležité živiny jako jsou bílkoviny, tuky, cukry, vitamíny a minerály. Naše kolostrum obsažené v kapslích je novou formou sprejově sušeného bovinního colostra. Zdvojená technologie výroby zvyšuje ochranu imunoglobulinů před předčasným štěpením v zažívacím traktu. Colostrum kapsle jsou jedinečnou kombinací přírodních látek živočišného a rostlinného původu celkově podporující zdraví.