Vítáme Vás na našem e-shopu

Vítáme Vás na našem e-shopu

Příjemný nákup Vám přeje pracovní tým společnosti Chlorella centrum s.r.o.


CHLORELLA PURA

CHLORELLA PURA

Sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa je rostlina mikroskopické velikosti, vyjímečná svým jedinečným obsahem bílkovin, chlorofylú, betakarotenu, vitamínů a minerálních látek. CHLORELLA PURA představuje nejčistší formu sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. CHLORELLA PURA jsou 100%přírodní tablety pro očistu organismu, posílení imunity a zlepšení celkové kondice.


číst dále
CHLORELLA PURA COSMETICS

CHLORELLA PURA COSMETICS

Přírodní, nejen léčebná kosmetika, jejíž účinnou složkou je extrakt ze sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Kosmetika je určena pro pravidelnou celoroční péči a ochranu pokožky. V této řadě naleznete kompletní péči pro pokožku celého těla, obličeje i vlasů.


číst dále
Nabídka spolupráce

Nabídka spolupráce

Chcete naše produkty dále prodávat a distribuovat? Máte zájem naše výrobky odebírat dlouhodobě pro sebe a Vaši rodinu? Pak právě pro Vás je tu možnost spolupráce s naší firmou na tčech různých úrovních, z nichž si vyberete tu, která Vám bude vyhovovat nejvíce. 


číst dále
0123

BIO colostrum tekuté čisté, 125ml

BIO colostrum kapsle IgG 40, 90 kapslíBombus - apricot, cashew 50g
Expedice zboží: do 7 dní
Kód zboží: 300000000000039
 
Cena:  525.02 Kč
(včetně DPH 15 %)

BIO COLOSTRUM 100% Kravské colostrum (mlezivo) z kontrolovaných rakouských biologických farem. Obsah balení: 125 ml Nejvyšší množství imunoglobulinů a růstových faktorů se nachází v colostru pouze prvních pár hodin po otelení. Proto se sbírá přebytečné colostrum pouze prvních 12 hodin po otelení. Aby se zachoval co nejvyšší možný obsah imunoglobulinů a růstových faktorů zpracovává se colostrum vysoce šetrným patentovaným způsobem za studena. Čisté tekuté bio colostrum je důležitým zdrojem vitamínů, minerálů, proteinů a obsahuje biologicky aktivní molekuly nezbytné pro imunitu a růst. Colostrum účinky: Faktory na posílení imunity zaručují celkovou imunitu a ochranu proti infekcím v prvních dnech a týdnech života. Zatím co růstový faktor stimuluje vývoj novorozenců. Přípravek aktivně podporuje přirozenou imunitu bez vedlejších účinků. Vhodné pro děti od 6 měsíců. Colostrum na posílení imunity: Obsahuje také mnoho biologicky aktivních molekul nezbytných na posílení a podporu imunity, regeneraci buněk, tkání a zažívacího procesu. Colostrum a růstové faktory: Růstové faktory pomáhají stavět a obnovovat kosti, svaly, nervy a pojivové tkáně. Bylo prokázáno, že tyto faktory zvětšují svalovou hmotu, pomáhají tělu spalovat tuky a zotavit se po zranění. Colostrum použití: Používá se jako prevence při chřipce a nachlazení, posiluje imunitní systém, regeneruje střevní mikroflóru, tkáně a obsahuje růstové faktory. Colostrum je vhodné pro: Tekuté bio colostrum je doplněk stravy, vhodný pro těhotné ženy, diabetiky, alergiky, pacienty s autoimunitním a alzheimerovým onemocněním. Je doporučeno dětem jako prevence proti onemocnění a jako podpora pro jejich růst.