Vítáme Vás na našem e-shopu

Vítáme Vás na našem e-shopu

Příjemný nákup Vám přeje pracovní tým společnosti Chlorella centrum s.r.o.


CHLORELLA PURA

CHLORELLA PURA

Sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa je rostlina mikroskopické velikosti, vyjímečná svým jedinečným obsahem bílkovin, chlorofylú, betakarotenu, vitamínů a minerálních látek. CHLORELLA PURA představuje nejčistší formu sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. CHLORELLA PURA jsou 100%přírodní tablety pro očistu organismu, posílení imunity a zlepšení celkové kondice.


číst dále
CHLORELLA PURA COSMETICS

CHLORELLA PURA COSMETICS

Přírodní, nejen léčebná kosmetika, jejíž účinnou složkou je extrakt ze sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Kosmetika je určena pro pravidelnou celoroční péči a ochranu pokožky. V této řadě naleznete kompletní péči pro pokožku celého těla, obličeje i vlasů.


číst dále
Nabídka spolupráce

Nabídka spolupráce

Chcete naše produkty dále prodávat a distribuovat? Máte zájem naše výrobky odebírat dlouhodobě pro sebe a Vaši rodinu? Pak právě pro Vás je tu možnost spolupráce s naší firmou na tčech různých úrovních, z nichž si vyberete tu, která Vám bude vyhovovat nejvíce. 


číst dále
0123

Vitamín C, 30 kapslí

Vanilkový extrakt, 10ml, GrešíkVlasový šampon s CGF - 200ml
Vitamín C s postupným uvolňováním
Expedice zboží: do 7 dní
Kód zboží: 300000000000097
 
Cena:  66.01 Kč
(včetně DPH 15 %)

Vitamín C - Naturvit Vitamin C je doplňkem stravy. V kapslích Naturvit je vitamín C obsažen ve formě tzv. časových perliček, které se rozpouštějí postupně. Uvolňují tak vitamín C do krevního oběhu po dobu až 12 hodin. Účinky a účel použití - Udržuje normální funkci imunitního a nervového systému - Podporuje energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání - Podporuje tvorbu kolagenu - Podporuje vstřebávání železa - Jako antioxidant chrání DNA, bílkoviny a lipidy před oxidací Dávkování - 1 tobolka denně Upozornění - Výrobek není určen pro děti do 10let - Skladujte v suchu a temnu - Nepřekročujte denní dávku - Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy - Tobolka obsahuje vitamín C s postupným uvolňováním, neobsahuje cukr-vhodné i pro diabetiky - Skladovat mimo dosah dětí