Vítáme Vás na našem e-shopu

Vítáme Vás na našem e-shopu

Příjemný nákup Vám přeje pracovní tým společnosti Chlorella centrum s.r.o.


CHLORELLA PURA

CHLORELLA PURA

Sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa je rostlina mikroskopické velikosti, vyjímečná svým jedinečným obsahem bílkovin, chlorofylú, betakarotenu, vitamínů a minerálních látek. CHLORELLA PURA představuje nejčistší formu sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. CHLORELLA PURA jsou 100%přírodní tablety pro očistu organismu, posílení imunity a zlepšení celkové kondice.


číst dále
CHLORELLA PURA COSMETICS

CHLORELLA PURA COSMETICS

Přírodní, nejen léčebná kosmetika, jejíž účinnou složkou je extrakt ze sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Kosmetika je určena pro pravidelnou celoroční péči a ochranu pokožky. V této řadě naleznete kompletní péči pro pokožku celého těla, obličeje i vlasů.


číst dále
Nabídka spolupráce

Nabídka spolupráce

Chcete naše produkty dále prodávat a distribuovat? Máte zájem naše výrobky odebírat dlouhodobě pro sebe a Vaši rodinu? Pak právě pro Vás je tu možnost spolupráce s naší firmou na tčech různých úrovních, z nichž si vyberete tu, která Vám bude vyhovovat nejvíce. 


číst dále
0123

Aloe ferox šťáva 1000ml, Allnature

Agávový sirup BIO, 350g, Country lifeAloe vera šťáva BIO, 1000ml, Allnature
Aloe ferox obsahuje 2 x více účinných látek a vitaminů než běžná Aloe.
Expedice zboží: do 7 dní
Kód zboží: 300000000000015
 
Cena:  399.02 Kč
(včetně DPH 15 %)

Aloe ferox je divoce rostoucí druh Aloe, která pochází z hornaté oblasti jižní Afriky. Na celém světě existuje přes 300 druhů Aloe, ale ferox lze najít pouze v několika oblastech jižní Afriky, nikde jinde na světě. Aloe ferox roste v přirozeně čisté a znečištěním nedotčené divoké přírodě. Není uměle oplodňována, hnojena ani ošetřována pesticidy. Listy jsou sklízeny ručně, pouze 1x za 4 roky a ze spodní části rostliny, tak aby nebyla poškozena. Ferox byla po staletí používána místními domorodci z kmene Khoisan a teprve v nedávné době se z ní začaly vyrábět doplňky stravy, avšak vzhledem k omezenému množství Aloe vera ferox, která je k dispozici, se jedná o velice vzácný doplněk stravy. Obsahuje 2 x více účinných látek a vitaminů než běžná Aloe. Aloe ferox se od Aloe vera odlišuje zejména vyšším obsahem účinných látek - polysacharidů, kterých je v Aloe ferox téměř 2x více. Obsahuje také více přírodního vápníku, železa a aminokyselin. Její přirozená chuť připomínající citrusové plody a sirupovitá konzistence jsou dalšími důvody, proč je Aloe ferox mezi zákazníky velice populární. Aloe vera ferox napomáhá : " Snižovat citlivosti vůči infekcím, " posilovat a zvyšovat celkový imunitní systém, " chránit před volnými radikály a následným stárnutím buněk, " při kožních onemocněních (akné, ekzémy, lupenka, spáleniny atd.), " stabilizovat funkci trávící soustavy a podpoprovat funkce jater a žlučníku. Aloe ferox obsahuje: " polysacharidy - acemannan, " 7 z 8 esenciálních aminokyselin, " vitamíny E, C, B1, B2, B3, B5, B6 včetně B12, " minerály - hořčík, mangan, zinek, měď, chrom, vápník, sodík a draslík, " laktát hořčíku, " mastné kyseliny - kampesterol, cholesterol a beta sitosterol " enzymy - biokatalyzátory, " lipázy a proteázy lignin, " kyselina salicylová. Složení: 99,96% Aloe ferox (čistá šťáva z celých listů), 0,04% sorbát draselný