Vítáme Vás na našem e-shopu

Vítáme Vás na našem e-shopu

Příjemný nákup Vám přeje pracovní tým společnosti Chlorella centrum s.r.o.


CHLORELLA PURA

CHLORELLA PURA

Sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa je rostlina mikroskopické velikosti, vyjímečná svým jedinečným obsahem bílkovin, chlorofylú, betakarotenu, vitamínů a minerálních látek. CHLORELLA PURA představuje nejčistší formu sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. CHLORELLA PURA jsou 100%přírodní tablety pro očistu organismu, posílení imunity a zlepšení celkové kondice.


číst dále
CHLORELLA PURA COSMETICS

CHLORELLA PURA COSMETICS

Přírodní, nejen léčebná kosmetika, jejíž účinnou složkou je extrakt ze sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Kosmetika je určena pro pravidelnou celoroční péči a ochranu pokožky. V této řadě naleznete kompletní péči pro pokožku celého těla, obličeje i vlasů.


číst dále
Nabídka spolupráce

Nabídka spolupráce

Chcete naše produkty dále prodávat a distribuovat? Máte zájem naše výrobky odebírat dlouhodobě pro sebe a Vaši rodinu? Pak právě pro Vás je tu možnost spolupráce s naší firmou na tčech různých úrovních, z nichž si vyberete tu, která Vám bude vyhovovat nejvíce. 


číst dále
0123

Aloe vera šťáva BIO, 500ml , Allnature

Aloe vera šťáva BIO, 1000ml, AllnatureBalzám na rty bez vůně
Aloe vera - 100% Bio šťáva má jemnou chuť bez výrazného aroma
Expedice zboží: do 7 dní
Kód zboží: 300000000000013
 
Cena:  205.01 Kč
(včetně DPH 15 %)

Aloe vera - 100% Bio šťáva má jemnou chuť bez výrazného aroma a je vyrobena nejmodernější metodou zpracování Totaloe pro získání maxima účinných látek. Aloe vera je rostlina obsahující mnoho tělu prospěšných látek - vitamíny, aminokyseliny, enzymy, mono a polysacharidy. Pokožka Aloe vera je jakýmsi výrobním závodem, v němž se syntetizují cukry, tuky, bílkoviny a vitaminy. Pod její pokožkou jsou umístěny cévní svazky, které tvoří pletivo. Je to šťáva (míza), která cévním transportním systémem přivádí vodu a minerály z kořenů a dopravuje produkty fotosyntézy, z nichž se rostlina buduje a které se také ukládají v gelu. Kdysi se předpokládalo, že se na transportním systému podílí rostlinný sliz, ale nové vědecké poznatky se přiklánějí k tomu, že je to spíš zásobník gelových vláken neboli zásobárna Aloe vera. Aloe vera může napomáhat ke zvyšování imunity, stimulaci zažívacího traktu a tím k regulaci zažívacích problémů. Aloe vera může mít také vliv na stabilizaci krevního tlaku. Navíc může napomáhat vyvažovat kyselé prostředí v trávicím traktu a zvyšovat fyzickou výkonnost a vytrvalost. Aloe vera pomáhá: " pročišťovat střeva, " rozpouštět hleny př rýmě, " podporovat hojení, " zacelovat staré vředů především na intimních místech a na konečníku, " aplikovaná zevně je dobrým prostředkem na zpevnění kůže, " zabraňovat hnilobným procesům, " odstraňovat ucpání střev, " vyprovokovávat menstruaci, " dodávat tělu základní stopové prvky. Na základě absence sladidel a dochucovadel je možné ALOE VERA použít také zevně jako: pleťové tonikum po nanesení na vatový tampon - v případě akné, popálenin, ekzémů a jiných kožních onemocnění. Zevní použití Aloe vera: " odřeniny, " popáleniny, " akné, " nežity, " popraskaná a rozpukaná kůže, " pořezání, poškrábání, " lupy, " šupinatá kůže, " bolesti způsobené otlakem zubní protézou, " hmyzí bodnutí, " vyrážky, " žihadla, " lupénka, " spálení sluncem, " bradavice, " vrásky, " popálení rentgenovými paprsky.