Vítáme Vás na našem e-shopu

Vítáme Vás na našem e-shopu

Příjemný nákup Vám přeje pracovní tým společnosti Chlorella centrum s.r.o.


CHLORELLA PURA

CHLORELLA PURA

Sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa je rostlina mikroskopické velikosti, vyjímečná svým jedinečným obsahem bílkovin, chlorofylú, betakarotenu, vitamínů a minerálních látek. CHLORELLA PURA představuje nejčistší formu sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. CHLORELLA PURA jsou 100%přírodní tablety pro očistu organismu, posílení imunity a zlepšení celkové kondice.


číst dále
CHLORELLA PURA COSMETICS

CHLORELLA PURA COSMETICS

Přírodní, nejen léčebná kosmetika, jejíž účinnou složkou je extrakt ze sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Kosmetika je určena pro pravidelnou celoroční péči a ochranu pokožky. V této řadě naleznete kompletní péči pro pokožku celého těla, obličeje i vlasů.


číst dále
Nabídka spolupráce

Nabídka spolupráce

Chcete naše produkty dále prodávat a distribuovat? Máte zájem naše výrobky odebírat dlouhodobě pro sebe a Vaši rodinu? Pak právě pro Vás je tu možnost spolupráce s naší firmou na tčech různých úrovních, z nichž si vyberete tu, která Vám bude vyhovovat nejvíce. 


číst dále
0123

Černá jeřabina - aronie, 100% šťáva, 900ml

Černá jeřabina - aronie, 100% šťáva, 500mlChia semínka 100g, Natural Pack
Expedice zboží: do 7 dní
Kód zboží: 300000000001590
 
Cena:  245.01 Kč
(včetně DPH 15 %)

Čistá, nezahušťovaná a NEPŘISLAZOVANÁ. Úžasné ovoce plné léčivých účinků. BIO Černá jeřabina (Temnoplodec černý) je ovoce plné vitamínu C, E, B, kyseliny listové, beta karotenu, rutinu, minerálních látek a vlákniny a má mnoho léčivých účinků. Šťáva vylisovaná z BIO plodů černé jeřabiny vyrostlé v ekologickém sadu Kačenčích hor (polská strana Orlických hor) je pasterizovaná, nepřislazovaná. Obsah 500ml Šťáva je výborná k běžnému pití naředěná vodou podle individuální chuti. Dětem ale samozřejmě všem konzumentům můžeme tento nápoj přisladit - vhodný je sirup z agáve nebo javorový sirup, med nebo nějaký obilný sirup. Má výraznou červenou barvu a dětem se ve sklenici bude líbit. Léčivé účinky plodů: podpora a ochrana jater čistí ledviny harmonizuje činnost štítné žlázy obsahuje látky podobné ženským hormonům příznivě ovlivňuje pružnost a propustnost cévních stěn (rutin) působí jako antioxidant (vitamín C, E, Beta karoten) Obsah: 900ml