poradna1

poradna2

poradna3

Bob odpovídá
Všechna témata
Hledání dle klíčového slova

Jméno: Marie

Kategorie: Užívání chlorelly

Téma: Jak užívat chlorellu a spirulinu?

Přidáno: 06.10.2015

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je lepší užívat napřed spirulinu a pak chlorellu nebo opačně nebo jestli je to jedno. Děkuji a přeji pěkný den

zobrazit více

Jméno: Irena

Kategorie: Těhotenství a kojení

Téma: Kojení a užívání chlorelly

Přidáno: 03.02.2015

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Mám 10-ti měsíční holčičku, kterou stále kojím. Dočetla jsem se o účincích zeleného ječmenu a chlorelly. Chtěla bych vědět, zda je mohu začít používat i když kojím a předtím jsem je ještě nepoužívala. Taky bych se chtěla zeptat co lépe používat zda ječmen nebo chlorellu nebo je možná kombinace a v jakém poměru a jak dlouho. Jsem po operaci žlučníku v období šestinedělí, kdy mi podráždili slinivku a od té doby mám problémy s trávením. Taky se mi vyskytuje bolestivá vyrážka na hlavě, které se nemohu zbavit už několik let, nepomohly léky ani antibiotika. Proto bych chtěla zkusit něco přírodního, co by mi pomohlo. Ještě jsem se chtěla zeptat, zda existuje něco, co vyčistí tělo od rentgenového záření. Ve svém životě jsem byla mnohokrát rentgenována i teď při operaci žlučníku a chtěla bych tělo nějak vyčistit, aby se později nevyskytly nějaké ...

zobrazit více

Jméno: Katarína

Kategorie: Těhotenství a kojení

Téma: Kojení a užívání chlorelly

Přidáno: 09.10.2014

Dobrý večer pane Dvořáku, chci se poradit. Mám 2 měsíční miminko, které kojím. Mužu jíst chlorellu? (v těhotenství jsem ji vynechala, nebo brala v určitém období jen v omezeném množství) A taky bych ráda začala pít ječmen, popř. užívat spirulinu ( s tím moje tělo zkušenosti ještě nemá) Jen se potřebuji ujistit, zda to je možné vše v tomto období kojení. Děkuji moc.

zobrazit více

Jméno: Dara

Kategorie: Trávení, detoxikace, zažívání

Téma: Dieta podle krevních skupin

Přidáno: 06.05.2014

Dobrý den, chci se zeptat, zda máte nějaké zkušenosti nebo informace o dietě dle krevní skupiny. Je mi 25let a snažím se shubnout, mám nadváhu 10kg. Zkoušela jsem různé diety i cvičení, ale nic nezabírá. Slyšela jsem od kamarádky, že ji zkusila a shubla během 2 měsíců 8kg. Nejsem si ale jistá, zda tomu věřím, že je trávení a metabolismus člověka ovlivěno krevní skupinou, proto se ptám na odborný názor lékáře, zda je to pravda? Děkuji moc.

zobrazit více

Jméno: Veronika

Kategorie: Ostatní nemoci a problémy

Téma: Bíle skvrny na nehtech

Přidáno: 06.05.2014

Dobrý den Bobe, je mi 48 let a již delší dobu mě trápí bílé skvrnky na nehtech. Trvá to asi tak půl roku a ne a ne se toho zbavit. Beru už rok Chlorellu 3x4 tablety denně a od lékaře mám nařízeno brát 2x1 tabletu Caltrate proti odvápňování kostí (beru jen ob den). Také poslední dobou trpím na bolest páteře uprostřed zad, která odezní, ale za nějakou dobu se vrací. Pokud mi můžete alespoň v něčem poradit, budu ráda.

zobrazit více