Bob odpovídá
Jméno: Marie
Přidáno: 09.12.2013
Kategorie: Zelený ječmen
Téma: Ječmen v těhotenství

Otázka:
Zajímá mě, jakou dávku zeleného ječmene si mohu dávat, když jsem v osmém měsíci těhotenství a zda je užívání tohoto ječmene v tak vysokém stádiu těhotenství pro mé tělo bezpečné. Děkuji, s pozdravem a přáním pěkného dne, Marie

Odpověď:

Dobrý den Marie.

Velmi vám blahopřeji k miminku, které co nevidět vykoukne ven.

Ječmen je vydatný potravinový doplněk, ale není jako antibiotika či chemické prášky, aby se musel brát pravidelně a aby snad hrozily nějaké vedlejší účinky.

Pokud jste dosud žila velmi zhýralým životem, byl bych opatrný kvůli urychleným eliminacím, které nemusí být vždy příjemné. V takovém případě zvolte pozvolný náběh a minimální dávku zvyšujte jenom pomalu.

Pokud jste dosud žila jakž takž slušným životem, nemusíte se ničeho bát. Doporučuji 2x denně lžíci sušeného zeleného ječmene rozpustit ve vodě nebo čaji a v dodávaném šejkru si rozmíchat osvěžující nápoj plný přírodních nedůležitostí, důležitostí a veledůležitostí přímo z čisté přírody.

Nápoj z mladého zeleného ječmene se tak stane vítaným doplňkem pestré stravy nejen pro vás, ale přes mateřské mlíčko i pro vašeho broučka. A vážený pan tatínek si snad také trochu „zelené energie“ zaslouží, ne?

Bob Dvořák