poradna1

poradna2

poradna3

Bob odpovídá

Jméno: Stáňa

Kategorie: Nemoci orgánů

Téma: Dna a chlorella

Přidáno: 09.12.2013

Dobrý den, prosím o odpoveď na dotaz , zda užívání chlorelly může způsobit zvýšení kyseliny močové a tudíž dnu. Tuto informaci jsem se dočetla na internetu. Chlorellu užíváme dlouhodobě celá rodina a tak mám obavy. děkuji za odpověď.

zobrazit více

Jméno: Petra

Kategorie: Nemoci orgánů

Téma: Štítná žláza

Přidáno: 09.12.2013

Dobrý den,moc Vás zdravím a prosím o radu. Je mi 35 let a od 20 let se léčím na nedostatečnou činnost štítné žlázy (užívám Letrox 100).Podle paní doktorky je má štítná žláza velice malá a neprodukuje dostatečné množství hormonu, že jsem nucena Letrox mít již nastálo.S tímto lékem je můj stav v pořádku. Trápí mě, ale že poslední 4 měsíce mi ve veliké míře vypadávají vlasy a po psychickém stavu mám veliké výkyvy - chvilku dobrá nálada a pak upadám do depresí. Trápí mě to i z toho důvodu, že mám dvě malé děti ( 5 a 2roky)a chci se s nimi radovat. Před týdnem jsem začala úžívat Chlorellu 3x 4 tabletky. Mohu k tomu také Spirulinu užívat, nebo je to zbytečné.Děkuji Vám moc za odpověď. S pozdravem Petra

zobrazit více

Jméno: Eva

Kategorie: Nemoci orgánů

Téma: Užívání zelených potravin při cytologickém nálezu

Přidáno: 01.11.2013

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, zda mohu užívat Chlorellu a Ječmen Green ways ? Dne 29.4.2013 jsem obdržela výsledky z Cytologie - nález - ACS-US. Po půl roce jsem šla na kontrolu - nález : ASC-H (nelze vyloučit HSIL), metaplázie včetně nezralé, buňky LSIL, ojediněle parabazální buňka s vysokým N/C, s tmavým nepravidelným jádrem. HR-HPV prokázán bez typů: 16,18,45. Doporučená kontrola za 3 měsíce a zvážit histologické vyšetření. Doktorku jsem požádala, aby mě na histologické vyšetření zaslala co nejdříve - tzn. za měsíc. Nechci čekat další tři měsíce na stěry a výsledky. Již 14 dní beru - Indonal Perfekt for Women a také Imunactiv Spectrum. Předem děkuji za odpověď.

zobrazit více

Jméno: Irena

Kategorie: Nemoci orgánů

Téma: Zvýšené hodnoty

Přidáno: 19.10.2013

Dobrý den - chtěla bych se zeptat na manžela. Má 50let - zvýšený cholesterol.triglyceridy a kreatinin v krvi.Nyní i nedostatečnou nepravidlenou srdční činnost-arytmii-na podrobné vyšetření teprve půjde. a špatnou průchodnost žil na nohách. Užívá léky lipantyn a detralex. Nedávno měl malou ledvinovou koliku. Také mírně zvětšenou prostatu,na to má léky ale nebere je. Má i nadváhu-178CM/1ooKG. Chtěla bych vědět zda mu mám koupit zelený ječmen a případně chlorelu. Nyní užívá kapky od p.Podhorné-byliny naděje-gemmoterapie. Děkuji za odpověď.

zobrazit více

Jméno: Ester

Kategorie: Nemoci orgánů

Téma: Odebraná slezina a zelené potraviny

Přidáno: 29.08.2013

Dobrý den, zajímá mne, zda spirujlina prospěje mladému člověku, který po úrazu přišel o slezinu. Děkuji

zobrazit více