poradna1

poradna2

poradna3

Bob odpovídá
Poradna - Civilizační choroby

Jméno: Anton

Kategorie: Civilizační choroby

Téma: Rakovina

Přidáno: 26.01.2012

Srdčne zdravím Bobe, včera som dostal výsledky z magn. rezonancie tak sa na ne pozrite a zvažte , či to má ešte zmysel. Hrdinu som nerobil, len som pol roka chodil so zvýšenými teplotami a únavou za svojim doktorom, až kým ho napadlo ma poslať za odborníkom, medzi tým má podozrieval na základe výsledkov krvi, že som si dal nejaké to pivko - pritom už 3,5 roka nepijem žiadny alkohol. čo sa týka stravy - momentálne som dosť veľký askét, a hlavne v tejto oblasti by som potreboval poradiť, aby som neurobil ešte viacej škody ako osohu Ďakujeme za dôveru. S pozdravom ANTON

zobrazit více

Jméno: Šárka

Kategorie: Civilizační choroby

Téma: Rakovina

Přidáno: 26.01.2012

Dobrý večer,dostala jsem kontakt na vás od svého kolegy a chci se zeptat,Chlorelu užberu 4 měsíce pravidelně a k tomu zelený ječmen.začala jsem brát,když mi byla diagnostikována rakovina prsu,brala jsem i v průběhu chemoterapie a myslým si,že mi to dopomohlo k pěknému krevnímu obrazu a mohla jsem tak absolvovat všechny 4 chemo.Nyní mě čeká radioterapie,tak se chci zeptat,zda se může chlorela brat i v průběhu radioterapie, protože jsem se někde na net stránkách dočetla, že by se nemělo.Četla jsem tady vaše odpovědi na dotazy ohledně rakoviny,když jsem se ptala své lékařky tak pomalu nevěděla co chlorela je a když jsem jí to řekla tak mi sdělila,že by to snad nemělo vadit.Moc vám děkuji za odpověď Šárka

zobrazit více

Jméno: Janal

Kategorie: Civilizační choroby

Téma: Rakovina

Přidáno: 26.01.2012

Dobrý den, chtěla jsem se na Váš postup při rozsáhlé rakovině konečníku,s postupem do tlusteho střeva, část nadorů se nachází také v plicích a jatrech. Klientka je ted před ozařováním, protože v tomto stavu nádory nejsou operativní. Doporučujete Chlorellu nebo i nějaké další postupy. Děkuji za odpověd.

zobrazit více

Jméno: Radek

Kategorie: Civilizační choroby

Téma: Obezita

Přidáno: 23.01.2012

Pane poradce, chodím na střední školu, ale jsem dost tlustý a mám potíže soustředit se celý den na výuku. Přijdu domů a jsem velmi unavený, jako bych měl vybité baterky. Moje sportovně založená přítelkyně mi na základě vaší poradny doporučila Chlorellu, ale když po vás čtu, co všechno to obsahuje a na co všechno je to bohaté, tak se bojím, že mě to ještě víc zatíží. Netloustne se po tom? Neměl bych spíše mít nějakou odlehčovací dietu? Děkuji, Radek T.

zobrazit více

Jméno: Míla

Kategorie: Civilizační choroby

Téma: Obezita

Přidáno: 23.01.2012

Dobrý den, mám 14tiletého syna, kterému ve věku 1 roku lékaři zjistili srdeční vadu, stenosu srdečnice. Bylo mi vysvětleno, že je to zúžení srdečnice. Posléze vlivem této vady i špatná domykavost chlopně. Vada prý není natolik závažná, ale později se přidala i zrádná obezita, s kterou neúspěšně bojujeme. Musím podotknout, že tento problém nadváhy, nebo spíš obezity panuje v celém našem rodě. Chlapec má 167 cm a 89 kg. Taková zátěž jeho srdíčku moc neprospívá a já se bojím, aby nenastaly další potíže. Proto Vás chci poprosit o Váš názor a zdali byste nám mohl doporučit variantu východiska a zda se může k tomuto účelu chlorella nějakým způsobem využít. Děkuji a přeji Vám hezký den.

zobrazit více