Odeslání zkušenosti
Název
Jméno *
Email
Zpráva *

Bezpečnostní kód *
 

Středa, 20.Leden 2016 09:14LenkaPenkaSpirulinaSpirulina

spirulinu pravidelne pouzivam a citim se po ni skvele, i mi pripada,ze vice odolavam nemocem, protoze uz me dlouho nic neskolilo

Středa, 20.Leden 2016 09:13DeeanaSpirulinaSpirulina

Spirulina obsahuje kromě vitamínů A, řady B, E, betakarotenu i minerály, mimo jiné vápník, hořčík, železo a jiné, které tělo nezbytně potřebuje. Užívám 4 kapsle třikrát denně. S užíváním jsem začala s prvními dny nachlazení. Preparát v tak krátké době používání přeji jen nestihl imunitu posílit. I přesto jsem nemarodila dlouho a pocítila jsem velmi rychlý progres k lepšímu, ač nevím, zda ho přisuzovat právě Spirulině či k poctivému kurýrování a odpočinku. Od počátku užívání pociťuji příznivé změny v oblasti trávení. Mou snahou není hubnout, jsem s váhou spokojena, ale pouze cítit se dobře. Často mě trápí žaludek, až pobolívá a s příchodem spiruliny moje obtíže vymizely. Snad to vydrží. Věřím, že nejlepší účinky se mohou dostavit až po dlouhodobé "léčbě".

Středa, 20.Leden 2016 09:13Lucie89SpirulinaSpirulina

Tablety Spirulina Pura pro výživu, posílení a ochranu organismu splnily jednoznačně mé očekávání. vzhledem tomu, že obsahují spoustu vitamínů a dalších věcí jako je železo, vápníka a hořčík, které potřebuje každý z nás tak se cítím téměž po měsíčním užívání lépe a moje zažívací problémy, které jsem měla se zlepšily. Určitě budu užívat dál a doporučuji ostatním.

Středa, 20.Leden 2016 09:12JanickaSpirulinaSpirulina

Tablety Spiruliny jsou rozhodně skvělým zdrojem vitamínů a minerálů, kterých bývá v dnešní stravě jen omezené množství. Je to výborný způsob jak doplnit potřebné prvky do organismu a rozhodně pomáhá. Dříve jsem používala chlorelu, spirulina má hodně podobnou chuť i účinky, obojí je úžasný produkt. Určitě bych doporučila všem, cítím se po ní zase dobře

Středa, 20.Leden 2016 09:11MolgaSpirulinaSpirulina

Tablety spirulina pura mají tmavě zelenou barvu i chuť je taková zelená. Těžko se to vysvětluje, ale kdo ochutnal bude jistě souhlasit. Velikost balení odpovídá obsahu, tj. žádné zbytečně velké obaly, tablety vyplňují celou nádobu. Účinky vitamínů jsou po tak krátké době těžko posuzovatelné, pro tělo jsou jistě prospěšné, protože jsou v přírodní formě. Malé tabletky se výborně polykají, horší je, že se mají brát 3x denně, na to se občas zapomene.

Středa, 20.Leden 2016 09:11ElbyMoje zkušenostMoje zkušenost

Spirulinu užívám "na střídačku" s chlorellou. Obě jsou to řasy vhodné pro naše tělo. Při jejich užívání nejsem vůbec nemocná, takže skvěle podporují imunitu. Celkově se cítím lépe, mám srovnané zažívání a vyprazdňování. Rozhodně mám při užívání více energie. Oceňuji, že je to čistě přírodní produkt bez přidaných dalších látek. Určitě ráda doporučuju

Středa, 20.Leden 2016 09:10ValinaSpirulinaSpirulina

Za dobu užívání se mi zlepšilo zažívání.Sice se musí užívat hodně tablet za den,ale dá se na to zvyknout.Díky Spirulině nemám vůbec chuť na sladké a přes svátky jsem nepřibrala,dokonce bych řekla,že se mi podařilo trochu shodit Já tedy doporučuji.

Pátek, 02.Říjen 2015 13:49JanaZelený ječmenZelený ječmen

Dobrý den, mám zkušenost s Barley green - šťáva z ječmene. Dostala jsem jako dárek na posílení imunity a chudokrevnosti. Musím po pravdě říct, že chuťově nic moc, ale výsledky jsou vidět - krevní hodnoty se pomalu, ale jistě zlepšují. Mohu jen doporučit!

Středa, 05.Srpen 2015 16:54Boženachlorellachlorella

Já beru chlorellu několiklet a můžu jen doporučit.Určitě to nejsou vyhozené peníze.Zastavilo se mě i vitilligo!

Sobota, 01.Červen 2013 11:43Denisa

Používám šampon Chlorella a vlasy rostou opravdu rychleji. Jsem s ním moc spokojená :-)

 

Počet zobrazených Strana 1 z 10