KONTAKTY

Chlorella centrum s.r.o.
Příkopy 901
51741 Kostelec nad Orlicí
tel: +420 608 552 217
fax: +420 494 323 336
napište nám

NOVINKY

arr3Chlorella versus Spirulina POTŘEBUJE DNEŠNÍ ČLOVĚK ŘASY? Než odpovím, podíváme se, jaké řasy vlastně známe a co od nich... arr3Čím více, tím lépe? Čím více, tím lépe? Často teď slyšíme o obratných dealerech, kteří své zázračné zboží...

O nás
O nás

Vítejte na stránkách našeho eshopu :-)

 

Chlorella v takové formě jak ji známe, se prodává na našem trhu již od roku 1999, kdy ji zde začala nabízet firma Fitmin. Naše společnost Chlorella centrum byla založena až roku 2004 jako právoplatný nástupce této firmy. Naším cílem a prioritou je především spokojenost a hlavně pevné zdraví zákazníků. Jsme rádi, že můžeme prostřednictvím naší společnosti alespoň přiblížit lidem všech věkových skupin kus opravdové přírody, kterou mohou využít pro zlepšení svého zdraví, krásy a vitality. 

Program distribuce Chlorelly jsme začínali s přesvědčením, že Chlorella patří k nejcennějším nutričním doplňkům, které na světě existují. Naše česká firma CHLORELLA CENTRUM s.r.o. vsadila na tradici, kvalitu, čistotu a serióznost. Veškerý objem Chlorelly dovážíme od jednoho z největších světových pěstitelů a zpracovatelů, který sídlí uprostřed čisté přírody.

Nabízíme přírodní tablety ze zelené sladkovodní řasy, která přispívá ke zkvalitnění obranyschopnosti organismu člověka a kosmetické přípravky CHLORELLA PURA COSMETICS jejichž účinnou složkou je CGF (Chlorella růstový faktor), extrakt ze sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Receptury pro tyto kosmetické výrobky jsme sestavili na základě dlouhodobých zkušeností s řasou Chlorellou a zároveň jsme využili znalostí předních českých kosmetických firem. 

Nabízíme také Spirulinu, která se taky řadí mezi zelené potraviny a patří k nejúčinnějším přírodním pomocníkům hubnutí. Kromě toho je neuvěřitelnou zásobárnou vitaminů, minerálů a speciálních živin, které tělo pro zdravé fungování potřebuje. Až 71 % hmotnosti spiruliny tvoří bílkoviny s velmi vyváženým složením aminokyselin. Je to třikrát víc než v hovězím mase.  Vysoký podíl drahocenného chlorofylu je zase zdrojem dobře vstřebatelného železa.  Svými detoxikačními účinky navíc pomáhá odstranit z těla škodlivé látky. Zároveň je velice účinným protizánětlivým a antibakteriálním prostředkem. Urychluje hojení kožních poranění, skvěle působí při žaludečních vředech a gastritidě. Spirulina je i přírodním zdrojem vitaminu B 12, jehož nedostatek vede k chudokrevnosti, předčasné senilitě, nadměrné únavě či mentálním poruchám. V neposlední řadě pak spirulina vysokým obsahem antioxidantů chrání tělo před působením volných radikálů a působí jako prevence civilizačních chorob.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.